AvalehtVanad LofodPartneridKontakt
Kontakt

lofoAjakirja väljaandjad ehk Lofo tandem on Jaak Põder ja Sven Začek. Ametlikult oleme koondunud MTÜ Loofoo alla.

Kui kedagi huvitab, kes need kõrvaloleval pildil udukogudena kepslevad, end inimeste maailmas Jaaguks ja Sveniks nimetavad metsakollid on, siis võib öelda nii palju: Jaagu (www.jaakpoder.com) metsas ragistamised on just 2006. aastal vilja kandnud ja toonud talle koju tantsivaid hunte ja muud head-paremat Eesti loodusfotograafide jõukatsumistelt; Svengi (www.zacekfoto.ee) pole rindapistmistelt tühjade käte ja verise ninaga naasnud, ikka on midagi talle taskusse pistetud -- vaatamata sellele kihutavad nad endiselt esimesel vabal võimalusel lähimasse tihnikusse, et teha veelgi rohkem paremaid pilte.

Meie ühine e-mail on lofo[ät]lofo.ee.

NB! Kui teie e-mailile ei ole paari päeva jooksul vastust tulnud, siis me oleme ilmselt metsas. Või soos. Või rabas. Sest vaatamata ajakirjale oleme me ikkagi loodusfotograafid. Aga kindlasti ei jäta me mitte ühelegi asjalikule e-mailile vastamata. Sellega võite arvestada.

Kuna postkaarte e-maili ei pane, siis meie postiaadressiks kirjutage MTÜ Loofoo, Algi põik 5-1, 10620, Tallinn.  Välismaalt saates lisage kindlasti aadressi lõppu ka 'Estonia'. Siis on võimalus, et kaart ei lähe Austraalia või Sloveenia kaudu ;-).
Tegemisel